Naujienos

2011-08-24 Glaudesnio bendradarbiavimo paieškos Kauno rajono savivaldybėje

UAB ,,Avestis“ generalinis direktorius Marius Dvareckas ir UAB ,,Dzūtra“ direktorius Robertas Notkus lankėsi Kauno rajono savivaldybėje, kur pristatė struktūrinius pasikeitimus ir patikino, kad  ,,Dzūtra“  ir toliau surinks bei veš atliekas iš sutartyje su Kauno rajono savivaldybe numatytų teritorijų.

 

,,Norime išlaikyti gerus santykius su klientais ir glaudesnių  ryšių su savivaldybe. Pasikeitus struktūriniam įmonių valdymui, esminių pokyčių neplanuojame, tačiau būsime pajėgesni įgyvendinti atliekų tvarkymo projektus“, - sakė M. Dvareckas.

 

 Lietuvos konkurencijos taryba liepos pabaigoje leido UAB ”Avestis” įkurtai bendrovei „Ekonovus” vykdyti koncentraciją įsigyjant po 100 proc. Vilniaus įmonės „Švarus miestas”, Klaipėdos bendrovės „Švaros diena” ir Alytaus bendrovės „Dzūtra” akcijų. Neseniai įvyko sandoris dėl akcijų perėmimo iš trijų bendrovių, kurias valdė vokiečių kompanija „Tönsmeier” ir kurių pagrindinė veikla - atliekų surinkimas bei išvežimas.

 

 ,,Tvarkydami ir surinkdami atliekas susiduriame su iššūkiais. Esame atviri ir gebame vykdyti valstybės politiką šioje srityje“, - sakė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

 

Kauno rajono savivaldybė ketina atlikti išsamią atliekų tvarkymo studiją, pagal kurią bus sprendžiama, ar pasilikti prie esamos tvarkos, ar ieškoti naujų galimybių ir operatorių. Pasak Kauno rajono mero, atliekų tvarkymo bendrovės Kauno rajone galėtų išplėsti paslaugų spektrą.

 

Parengta pagal Kauno rajono savivaldybės informaciją.


Į sąrašą
^ Į viršų

2005 © UAB Avestis
Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius, Lietuva, tel. +370 5 2487217, faks. +370 5 2487218, info@avestis.com