Naujienos

2012-07-23 UAB ,,Ekonovus” nuo šiol pažymėta ,,Baltosios bangos” ženklu

UAB ,,Ekonovus” kartu su dar keturiomis bendrovėmis - „Aga“, „Vesiga“, „Litnobiles“ ir „Hesi group“ prisijungė prie iniciatyvos „Baltoji banga“.

Skaityti plačiau


2011-11-18 Šiaulių kelininkus baugina neaiški ateitis

Neįprastai šiltas ruduo džiugina bendrovės „Šiaulių plentas" kelininkus, atliekančius kelio Šiauliai – Radviliškis rekonstrukcijos antrojo etapo darbus. Tačiau bendrovės vadovams kirba nerimas dėl miglotos ateities. Mat Europos Sąjungos skiriami pinigai Lietuvos kelių infrastruktūrai gerinti po metų baigsis, o nauja programa dar nepatvirtinta.

Skaityti plačiau


2011-08-24 Glaudesnio bendradarbiavimo paieškos Kauno rajono savivaldybėje

UAB ,,Avestis“ generalinis direktorius Marius Dvareckas ir UAB ,,Dzūtra“ direktorius Robertas Notkus lankėsi Kauno rajono savivaldybėje, kur pristatė struktūrinius pasikeitimus ir patikino, kad ,,Dzūtra“ ir toliau surinks bei veš atliekas iš sutartyje su Kauno rajono savivaldybe numatytų teritorijų.

Skaityti plačiau


2011-08-06 Vil­nie­čiai iš vo­kie­čių pe­ri­ma at­lie­kų su­rin­ki­mo ver­slą

Lietuvos konkurencijos taryba liepos pabaigoje leido Vilniaus bendrovei „Ekonovus” vykdyti koncentraciją įsigyjant po 100 proc. kitos sostinės įmonės „Švarus miestas”, Klaipėdos bendrovės „Švaros diena” ir Alytaus bendrovės „Dzūtra” akcijų. Šį trečiadienį įvyko sandoris dėl akcijų perėmimo iš trijų bendrovių, kurias valdė vokiečių kompanija „Tönsmeier” ir kurių pagrindinė veikla - atliekų surinkimas bei išvežimas.

Skaityti plačiau


2011-08-06 „Ekonovus“ įsigijo keturias vokiečių valdytas atliekų tvarkymo bendroves

Investicijų bendrovės „Avestis“ praneša, kad jos specialiai įsteigta UAB „Ekonovus“ užbaigė UAB „Švaros diena“, UAB „Dzūtra“, UAB „Švarus miestas“ ir UAB „Paslaugos šakiečiams“ įsigijimo sandorį.

Skaityti plačiau


Naujienų archyvas (55)

2005 © UAB Avestis
Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius, Lietuva, tel. +370 5 2487217, faks. +370 5 2487218, info@avestis.com