Istorija

UAB "AVESTIS", įkurta 2005 m. birželio 10 d., investiciniams projektams Lietuvoje ir užsienyje įgyvendinti subūrė vadovavimo patirtį stambiausiose Baltijos šalių kompanijose turinčius specialistus, finansų, nekilnojamojo turto vystymo ir investicijų valdymo kompanijų lyderius, kurie šiuo metu ir sudaro bendrovės valdybą.  

Pirmaisiais investuotojais tapo AB "Hanner" ir bendra Lietuvos ir JAV įmonė UAB "Sanitex", o pirmas bendras projektas - AB "Klaipėdos kartonas" kontrolinio akcijų paketo įsigyjimas - tapo sėkmingo tolesnio bendradarbiavimo pradžia.

Įgyvendinti projektai

AB „Klaipėdos kartonas“ - didžiausia popierinės pakuotės perdirbėja ir kartono žaliavos gamintoja Baltijos šalyse - įsigyta 2005 m. lapkričio mėn., strateginiam investuotojui parduota 2007 m. lapkričio mėn. Mūsų valdymo laikotarpiu, bendrovės veiklos pelningumas išaugo beveik 3 kartus ir veikla buvo išplėsta į Ukrainą - 2006 m. įsigyta gofruoto kartono ir jo taros gamybos įmonė OAO „Mena Pak“.

 


UAB "General Financing", mūsų kartu su partneriais įsteigta 2005 m. gruodžio mėn., teikia fiziniams asmenims vartojimo kredito paslaugas. Nors tradiciškai mes įsigyjame ir valdome jau veikiančias bendroves, "General Financing" buvo įkurta ir išauginta nuo pradžių, pasitelkus vienus labiausiai patyrusių specialistų mažmeninės bankininkystės ir finansinio lizingo srityje. Per dvejus metus "General Financing" išplėtė savo pardavimų tinklą iki 5 nuosavų ir 350 taškų įvairiuose prekybos centruose, AB "Lietuvos paštas" skyriuose bei tapo viena didžiausių vartojimo kreditų tiekėjų Lietuvoje, sėkmingai konkuruojančia su komerciniais bankais. Mūsų valdymo laikotarpiu bendrovės paskolų portfelis išaugo nuo 1,4 mln. Lt 2006 m. iki 130 mln. Lt 2008 m. Ją 2008 m. rugpjūčio mėn. įsigijo vienos didžiausių pasaulyje bankinių grupių "Societe Generale" vartojimo kreditų teikimo padalinys.

.


OAO "Mena Pak" mūsų valdymo laikotarpiu gamybinius pajėgumus išplėtė 5 kartus. Tai lėmė pradėta pilna gamybinė modernizacija, investuojant į naują gofro agregatą, naujas dėžių iškirtimo ir spaudos linijas bei modernaus gamybos cecho statybą. 

2005 © UAB Avestis
Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius, Lietuva, tel. +370 5 2487217, faks. +370 5 2487218, info@avestis.com