Valdyba

   

Šarūnas Kliokys

Valdybos pirmininkas

Dirbo stambiausios Pabaltijo šalyse mobilių telekomunikacijų bendrovės UAB „Omnitel“ viceprezidentu komercijai, vienintelės Pabaltijo šalių naftos perdirbimo kompanijos AB „Mažeikių nafta“ generalinio direktoriaus pavaduotoju verslo plėtrai, AB „Mažeikų naftos“ prekybos namų generaliniu direktoriumi, buvo didžiausios Lietuvos mažmeninės prekybos medikamentais bendrovės UAB „Eurofarmacijos vaistinės“ bei kartono gamybos įmonės AB „Klaipėdos kartonas“ valdybos pirmininkas. Šiuo metu yra UAB „Šiaulių plento grupė“ valdybos pirmininkas ir jos valdomų bendrovių UAB „Šiaulių plentas“, UAB „Grundolita“ valdybos narys bei „Avesčio“ valdomos UAB "Ekonovus" valdybos pirmininkas. Šarūnas taip pat yra AB „Lentvario kilimai“ valdybos pirmininkas, Lietuvos krepšinio lygos prezidentas, Lietuvos krepšinio federacijos pirmasis viceprezidentas, Baltijos krepšinio lygos valdybos pirmininkas, Lietuvos nacionalinio UNICEF komiteto valdybos pirmininkas. Šarūnas yra baigęs Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakulteto pramonės planavimo specialybės studijas ir Verslo administravimo magistro studijas (MBA) Baltijos vadybos institute (BMI).

 

 

 

   

 

 

  

Rytis Jakaitis

Dirbo Europos rekonstrukcijos ir plėtros banke (EBRD), tarptautinės korporacijos „Bull“ verslo plėtros patarėju. Rytis yra vienas iš investicinės bankininkystės bendrovės „Prime Investment“ steigėjų, dešimt metų vadovavo sudėtingiems įmonių įsigijimo, sandorių struktūrizavimo ir finansavimo projektams.  Šiuo metu yra UAB "Prime Partners", UAB "Prime Investment", UAB „Šiaulių plento grupė“ ir jos valdomų bendrovių UAB „Šiaulių plentas“ valdybos narys ir UAB „Grundolita“ valdybos pirmininkas, taip pat „Avesčio“ valdomos UAB „Ekonovus“ valdybos narys. Rytis yra baigęs Norvegijos Verslo Mokyklos (BI) magistro studijas ir dalyvavęs finansinės analizės ir korporacinių finansų kursuose Londono verslo mokykloje (LBS).

 

Rimvydas Baranauskas

Vienas iš “Prime Investment” steigėjų ir valdybos narių. Dirbo vyriausiuoju “Deloitte & Touche” konsultantu Bostone, buvo “Deloitte & Touche” Lietuvoje steigėjas ir pirmasis Generalinis direktorius. Vykdė projektus JAV, Skandinavijoje, Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. Rimvydas yra pagrindinis “Prime Investment” ekspertas strateginio planavimo, restruktūrizavimo projektuose. Jis taip pat vadovauja Prime įmonių grupės nekilnojamo turto veiklai ir yra “Prime Real Estate” generalinis direktorius, yra Europos struktūrinių fondų klausimais konsultuojančios įmonės “Estep” valdybos narys. Rimvydas su pagyrimu baigė verslo administravimo magistro studijas (MBA) Norvegijos verslo mokykloje (BI).

2005 © UAB Avestis
Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius, Lietuva, tel. +370 5 2487217, faks. +370 5 2487218, info@avestis.com